img
img
Real Time Delivery

This involves managing the Process of receiving

img
img
Worldwide services

This involves managing the Process of receiving

img
img
24/7 Online Support

This involves managing the Process of receiving

Uçtan Uca Lojistik ve Taşımacılık

Gürbulak

Hizmetlerimiz

Envanter Yönetimi

GÜRBULAK NAKLİYAT kurulduğu günden beri sektördeki en güvenilir isimlerden biri olarak anıldı. Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına kulak vererek layık oldukları başarılı sonuçları nasıl garanti ettiğimizi görmek için bu hizmeti bizden almanız yeterli.

GPS Filo Takibi

Akla gelebilecek her işin altından kalkacak deneyim ve beceriye sahibiz. GÜRBULAK NAKLİYAT ile çalışan müşteriler her zaman neyle karşılaşacağının farkında: profesyonellik, verimli çalışma ve mükemmel sonuçlar.

Rota Çizme

GÜRBULAK NAKLİYAT, konu özellikle bu hizmet olduğunda işinizi en doğru şekliyle yerine getirmek için tüm imkanlarını kullanacaktır. Profesyonel ve vakitli bir biçimde, en doğru uygulamalara başvurarak her detaydan memnun kalmanızı sağlayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Uluslararası Taşımacılık

Modern filomuz, yakın tedarikçi ilişkilerimiz, birçok ülkedeki çözüm ortaklarımız ve uluslararası dağıtım ağımızın verdiği güçle sağladığımız taşımacılık servislerimizi keşfedin.

Yurtiçi Taşımacılık

Bir koliden palete, komple araçtan likit tankere ve tüm Türkiye’yi kapsayan genel kargo / ısı kontrollü dağıtım ağımız ve günlük 300 TIR yük hareketimizle ülkemizde yurt içi taşımacılığı şekillendiriyoruz.

Depolama ve Dağıtım

İşinizin hacmi ne olursa olsun, depolama konusunda ihtiyacınız olabileceğini düşündüğümüz tüm servis ve katma değerli yan hizmetleri birleştirerek tek çatı altında size sunuyoruz.

Gürbulak

Sorularınız, eklemek istedikleriniz veya bir talebiniz mi var? Bize ulaşmaktan çekinmeyin. Sizden gelenlere kulak vermek bizim için zevktir.

Bilgi ve Destek

+90 262 754 77 13

2020 yılında kurulan, Gürbulak Group bünyesinde hizmet vermekte olan ve uluslararası lojistik hizmeti sağlayan Gürspeed şirketimiz 44 yıllık deneyim ve tecrübe ile Avrupa yollarında başta balkanlar ve Avrupa ülkeleri olmak üzere bir çok bölgede hizmet veren Gürspeed “Avrupa yollarında bizde varız” sloganı ile hızına hız katmaya devam etmektedir.

© Copyright 2023 All right reserved.