KALİTE ANLAYIŞI

Anasayfa » KALİTE ANLAYIŞI

Gürbulak, ‘Binlerce Km Maksimum Güven ile Donattık’ sloganı benimseyerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Katılımcı ve yatay yönetim şekli

Gürbulak Sahip olduğu dinamizmi kazandıran en büyük faktörlerden birisi olan katılımcı ve yatay yönetim şekli, üstün performans ve pratik çözümleri ile maksimum müşteri memnuniyeti hedefini her noktada sağlamıştır.

Sektörde faaliyetlerine başladı günden bu yana operasyon odaklı yönetim anlayışı, ofisleri, personelleri ile birleştirdi tecrübesi Güvencede teminatın adresi olmuştur. 

Kalite Politikamız

Müşteri Odaklı: Kalite anlayışımızın merkezinde müşterimiz vardır. Önce müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak müşterilerimizin beklentilerini analiz ederek müşterimizin memnuniyetini sürekli kılacak sistemler kurarız…

Profesyönel Katılımcı Yönetim Anlayışı: Kalite yönetimimizin uygulayıcı ve geliştiricisi çalışanlaşırımızdır. Çalışanlarımızın hem işlerinde hemde sosyal yaşantılarında fikir sunan, katılan harekete geçiren iş birliğini arttıran, eğitimli yaptıkları işlerinde desteğini hissettiren profesyonel katılımcı yönetim anlayışını benimsemekteyiz…

Katılımcı, Gelişmeye ve Öğrenime Açık: Kalite anlayışımız katılımcı ve öğrenerek  gelişen bir sistemdir. Organizasyonel seviyede öğrenmenin bilgiyi paylaşmak hayata geçirmek ve destekleyerek geliştirmek olduğunun bilincindeyiz. Operasyon odaklı, uygulama ile öğrenimin kişisel gelişim ve ilerleme için öneminin bilincindeyiz. Bu neden ile katılımı ve öğrenmeyi koşulsuz destekleriz. Kalite sistemimiz sürekli gelişen bir sistemdir. Hizmetin sürekli gelişmesinde ve iyileşmesinde sürekli yeni yollar ararız. Daha iyisini başarmak sadece yenilenme ve iyileştirmesinde yeni yollar aramak ile mümkün olacağını biliyoruz.

Ekip Çalışması: Kalite hedefimize yalnızca bilgi paylaşan ekip çalışması ile ulaşabileceğimize inanırız. Ortak hedefimiz müşterimizi memnun etmek ve kalite sistemimizi daha iyiye götürmek. Bu hedefe yönelik iş birliği içerisinde çalışırız. En uygun çözümler ve sorumluluklar için bilgi ve tecrübelerimizi paylaşırız. Başarılı ekip çalışmasının ortak hedef için tüm çalışanlarla yardımlaşma ve işbirliği gerektirdiğini bilincinde olarak uygularız.

Etkin İletişim
Sistemimizi uygulamanın ve geliştirmenin ilgi birimler ile iletişim halinde olmak demek olduğunu biliriz. İlgili yerlere ulaşmasında tüm çalışanlar olarak sorumluyuz. İşlerimizin devamlılığını ve sağlıklı ilerlemesini sağlayan aracın etkin iletişim olduğuna inanırız. Başarılı bir ekip etkin iletişim kurabilen olabildiği düşüncesi ile birimler arası iletişimi geliştirmenin yollarını ararız. İletişim araçlarında teknolojik gelişmeleri izler ve kullanırız.