YEŞİL LOJİSTİK

Anasayfa » YEŞİL LOJİSTİK

Gürbulak: Doğayı ve çevreyi seviyor. Doğayı ve çevreyi korumak en temel görevlerinden birisidir.

Bu neden ile Gürbulak Nakliyat ‘ Binlerce km maksimum güven ile donattık’  sloganını benimseyerek maksimum güveni iş ortakları gibi çevreye ve yeşile sağlamaktadır.

Bu bakımdan çevreyi ve doğayı korumak Gürbulak’ın en önemli kurumsal değerlerinden birisidir.

Doğa ve çevre konusunda her türlü kamuoyunun bilinçlendirilmesine yönelik her türlü çabayı destekleyerek; faaliyetleri sırasında meydena gelebilecek çevresel riskleri tespit etmekte ve yasal mevzuatlara uygun olarak bertarafının gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Sürücü

Sürücüler, Gürbulak’ da iş başı yaptıkları ilk günden itibaren dâhil oldukları çalışma süreci kapsamında;  doğaya karşı sorumluluklarının bilincinde emniyetli ve ekonomik sürüşler hakkında bilgilendirilerek her daim test ve kontrol altında tutulmaktadır.

Çevreye duyarlı sürücüler ile

Gürbulak ‘ Binlerce km Maksimum güven ile donattık ‘ sloganını benimseyerek Doğaya ve çevreye karşı sorumlulukların bilincinde olan sürücülerimiz katma değer yaratarak gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak amacından sapmamaktadır.

Filo

Genç Filo Projesi

Gürbulak Türkiye’nin dört bir yanını dolaşarak ticaret de katma değer yaratırken Dünyaya verdiği zararı en az seviyeye indirmek kapsamında başlattığı proje kapsamında;  Filosunda ki bütün çekicileri yenileyerek Euro 5 standardına uygun hale getiriyor…

Euro5 Standartlarından Oluşan Genç ve Çevreci Filo

Euro5 normları; NO (Azot oksit),CO ( Karbon Monoksit), HC ( Hidrokarbonlar) ve partikül emisyonlarını kademeli alarak azaltmaktadır.

Türkiye’de geçerli olan Euro1  standartlarının çok üzerinde bir filoya sahip olan Gürbulak Nakliyat, Avrupa normlarını sağlayarak Euro5 araçları ile çevresel hassasiyet de   ne kadar duyarlı olduğunu ortaya koymuştur.

Genç Filo Projesi Kapsamında 2013 Yatırımları

Gürbulak Nakliyat 2013 yılı içerisinde filosuna kattığı 50 yeni plaka ile yaş ortalamasını düşürerek filosunu Euro 5 araçlar ile genişletmiştir.